[Обжалование] Обжалование бана/мута Counter-Strike: Source для тех кто нашел себя в системе банов

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Судя по сообщениям от игроков на сервере, плюс Ваши высказывания про сепаратизм, но 4 часа вполне.

P.s. я вообще не удивлена, что бан есть.
 
Судя по сообщениям от игроков на сервере, плюс Ваши высказывания про сепаратизм, но 4 часа вполне.

P.s. я вообще не удивлена, что бан есть.
А ви вважаєте, що сервер має підтримувати злочинні дії та злочинні слова?
 

“Хто хоче – шукає можливості, а хто не хоче – той шукає причини”. Тож що Вам цікаво?​

І коли нам добре -
ми закриваємо очі на все;
А коли нам погано -
наш розум нам шрами несе...

Я за розумне і корисне для себе використання ресурсів мого організму. Ніякої користі у вивчення російської мови для себе я не бачу. То ж, як казав Шерлок Холмс, для чого я буду забивати свої шухляди всіляким непотрібом? Я маю право не знати російської мови, а отже на сервері та форумі користуватися українською чи англійською.
 
"А вы считаете, что сервер должен поддерживать преступные действия и преступные слова?"


Как понимать ???
 
А ви вважаєте, що сервер має підтримувати злочинні дії та злочинні слова?
Ви плутаєте реальність і наші ігрові сервери. Ті питання які ви задаєте стосовно сеператизму мають правову оцінку і знаходяться у відповідальності правоохоронних органів, туди і звертайтесь. Стосовно Вашого бану - прошу висловлювати позицію в межах питання бану, і не приплітати сторонніх тем.
 
M MycjOW, я всё понимаю, но перейдите, пожалуйста, на русский язык. Спасибо.
Тут 80% русско-говорящих, и проще Вам одному воспользоваться переводчиком, чем нам всем.
P.s. Ничего не имею против украинского языка.
А мы это слушаем ежедневно на сервере , не переставая и во время игры и после смерти )))
 
В Донецьку живуть:
1. Українці - окуповані незаконними збройними формуваннями, які хочуть повернення в Україну;
2. Сепаратисти - особи, які прагнуть незалежності території;
3. Колабораціоністи - особи, які співпрацюють з РФ з метою приєднання території до її складу.
То ж коли людина каже, що вона з ДНР, я вважаю, що вона, згідно законодавства вчиняє словесний злочин, а також прагне незаконної незалежності своєї території, що за визначенням називається сепаратизмом. То ж правомірно назвавши сепаратиста сепаратистом, я не мав на меті особистої образи, а лише висловив правильне означення терміну. Такої заборони на сервері немає.
 
M MycjOW, не я конечно все понимаю но тоха прав сегодня ты уж чего то через чур + под конец хамить игрокам начинал ( и потом начинал их блочить после моего мута на 10 мин )
 
M MycjOW, не я конечно все понимаю но тоха прав сегодня ты уж чего то через чур + под конец хамить игрокам начинал
Ні аж ніяк. Назвати сепаратиста сепаратистом - це не образа, а констатація факту.
Читайте вище арґументацію.
 
В Донецьку живуть:
1. Українці - окуповані незаконними збройними формуваннями, які хочуть повернення в Україну;
2. Сепаратисти - особи, які прагнуть незалежності території;
3. Колабораціоністи - особи, які співпрацюють з РФ з метою приєднання території до її складу.
То ж коли людина каже, що вона з ДНР, я вважаю, що вона, згідно законодавства вчиняє словесний злочин, а також прагне незаконної незалежності своєї території, що за визначенням називається сепаратизмом. То ж правомірно назвавши сепаратиста сепаратистом, я не мав на меті особистої образи, а лише висловив правильне означення терміну. Такої заборони на сервері немає.
Offtopic. If you want to show us Your pro-Ukrainian position it is fine with us, we respect it. So can we now get along with a ban now? What is position on that ban? Why you want to cancel it?
 
M MycjOW, не я конечно все понимаю но тоха прав сегодня ты уж чего то через чур + под конец хамить игрокам начинал ( и потом начинал их блочить после моего мута на 10 мин )
Більше того покарання за це на перший раз, навіть якщо би було порушення, не бан, а мут.
 
Offtopic. If you want to show us Your pro-Ukrainian position it is fine with us, we respect it. So can we now get along with a ban now? What is position on that ban? Why you want to cancel it?
Тільки лише:
- зняття бану;
- покарання адміна, який і досі не прилучився до нашої розмови та не надав доказів порушення правил сервера.
 

M MycjOW ( без обид) я думаю это ты еще легко отделался если начал бы алину ( normal) ткашить или тимкилить то словил бы на больший срок ( причем не только ее )​

 

M MycjOW ( без обид) я думаю это ты еще легко отделался если начал бы алину ( normal) ткашить или тимкилить то словил бы на больший срок​

Я її ні раз навмисне не вбив, та й сьогодні, як-ніби і ненавмисне теж. Де адмін з доказами?! Значно предментішою розмова б стала.
 
Никого и ни за что я наказывать не буду.
1.Судя по логам сервера, игроки жаловались на действия данного игрока, а задача администратора сделать игру комфортной для всех.
2. Сервера и форум вне всякой политики. И неважно, что Вы имели в виду под "сепаратистом".
3. Администратор сменил срок на 4 часа.
4. Тема ушла во флуд. Закрываю
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Сейчас тему просматривают (Всего: 0, Пользователей: 0, Гостей: 0)

Назад
Сверху Снизу