[Жалоба] Жалобы на нарушителей Counter-Strike: Source

Никнейм нарушителя: Alekzandrov
Дата и примерное время: 4 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:1317572617
Нарушение: Оскорбление.
Ссылка на Демо или скриншот: DropMeFiles – бесплатный файлообменник без регистрации
78_2 - 19270
78_4 - 29400
Он сделал Микрофон тише, но разобрать можно. В связи с этим вопрос:
А можно когда кто-то говорить сделать так, что бы музыка заглушалась?
И почему я не всех игроков слышу? Соню например
готов:
 
Никнейм нарушителя: TEST123
Дата и примерное время: 5 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:1:118247744, IP - 2.200.203.187
Нарушение: вх+аим лицуха
Ссылка на Демо или скриншот: DropMeFiles – бесплатный файлообменник без регистрации
о, а я на нього якраз вчора написав демку але вона зникла. Добре, що ти встиг записати та збереглась
 
Никнейм нарушителя: Putin
Дата и примерное время: 7 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:1870189572
Нарушение: Закидує спеціально бомбу за ящик, голосів на бан немає ( грає прямо зараз, зробити демо ясна річ неможемо ( вчора він робив те саме ( вже годину закидає, люди повиходили ((
Ссылка на Демо или скриншот:
 
Последнее редактирование:
Никнейм нарушителя: Killer-man
Дата и примерное время: 7 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:993562171
Нарушение: Є підозра і на демо видно, що він веде прицілом по зігє, також дуже сумнівно кладе, кладе з будь-якої зброї, декілька разів перезаходив щоб обнулити рахунок (там десь 5 до 1 було постійно) а бігає погано. Гляьте будь-ласка демо
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
 
Последнее редактирование:
Поведінка чітов дуже схожа з цюєю, доречі на відео рекламується чіт УВАГА на серваку ДМ2

То я не параноік, то чіти цікаві, поведінка також дуже цікава і я стикався з такими чітами вже декілька разів, саме бридке, що зловити складно.


"В настоящее время с этим читом можно играть на любом сервере, даже на тех какие защищены анти-читами SMAC, и т.д. Настройку выполнил по легиту можно сказать, за всю игру меня не разу не спалили игроки, даже экран не трясется, тому подтверждение это данное видео.
О чите: Его можно настроить с помощью меню (чита в игре) или через блокнот. Доступен ESP который работает очень хорошо, No_Flesh, Bhop, настройка Aimbot по head fov, RCS, Recoil, Cr"

Я сейчас правильно понимаю..? Это реклама чита ?)
 
Я сейчас правильно понимаю..? Это реклама чита ?)
ні. це відео, яке доводить наявність "тіньових" чітів і також там видно, що його застосовують якраз на серверах Zloy ( нажаль. можу звідси прибрати і адмінам передати якось. я в 1.6 таких бачив часто (
 
Последнее редактирование:
Никнейм нарушителя: )))))))))))))))))))))))))))))))
Дата и примерное время: 16 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:17777775
Нарушение: Читы?
Ссылка на Демо или скриншот: DropMeFiles – бесплатный файлообменник без регистрации
Не знаю есть у него читы или он просто Круто играет. Гляньте пожалуйста.
Чел рвет всех в легкую. В том числе и антиха..а
 
Никнейм нарушителя: )))))))))))))))))))))))))))))))
Дата и примерное время: 16 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:17777775
Нарушение: Читы?
Ссылка на Демо или скриншот: DropMeFiles – бесплатный файлообменник без регистрации
Не знаю есть у него читы или он просто Круто играет. Гляньте пожалуйста.
Чел рвет всех в легкую. В том числе и антиха..а
я на нього вже подавав демку, він отримав бан бо на демо наче є чіти але він оскаржив та його випустили з бану. Мені здалось, що там є аім-ассіст або вх але немає "проги" подивитись точно що там є, схоже підрубає постійно ( І друге- він злісний порушник правил, а саме- злісний кемпер, постійно з сігом та невиходить з респи майже ніколи ( тут уважно потрібно декільком адмном подивитис, бо тут або бог гравців, або реальні тіньові чіти. І його я бачив лише на ДМ5
 
Последнее редактирование:
Никнейм нарушителя: PyrLey
Дата и примерное время: 18 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:648470625
Нарушение: aim, чітко видно, що стріляє поряд і всеодно вбиває, кулі так і липнуть. з калаша так взагалі АС навіть з розворота клав
Ссылка на Демо или скриншот: https://fex.net/s/vx87okl
 
Никнейм нарушителя: Turbo
Дата и примерное время: 18 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:1193073340
Нарушение: Підозра на аім+вх, на демо є такі дивні моменти, коли хедами викладає і наче бачить де хто, нік міняв десяткі разів
Ссылка на Демо или скриншот: https://fex.net/s/vx87okl
 
Никнейм нарушителя: PyrLey
Дата и примерное время: 18 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:648470625
Нарушение: aim, чітко видно, що стріляє поряд і всеодно вбиває, кулі так і липнуть. з калаша так взагалі АС навіть з розворота клав
Ссылка на Демо или скриншот: https://fex.net/s/vx87okl
готов:
 
Никнейм нарушителя: )))))))))))))))))))))))))))))))
Дата и примерное время: 16 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:17777775
Нарушение: Читы?
Ссылка на Демо или скриншот: DropMeFiles – бесплатный файлообменник без регистрации
Не знаю есть у него читы или он просто Круто играет. Гляньте пожалуйста.
Чел рвет всех в легкую. В том числе и антиха..а
нет там читов. Как и в прошлый раз. И в позапрошлый. Этот игрок у нас давно. Это, если мне не изменяет память ch3ck.
 
Никнейм нарушителя: Turbo
Дата и примерное время: 18 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:1193073340
Нарушение: Підозра на аім+вх, на демо є такі дивні моменти, коли хедами викладає і наче бачить де хто, нік міняв десяткі разів
Ссылка на Демо или скриншот: https://fex.net/s/vx87okl
подозрительных моментов было два: приблизительно на 2:40 и на 3:40....пока наушники нормально не надела. Может ещё кто посмотрит, что увидит...
 
подозрительных моментов было два: приблизительно на 2:40 и на 3:40....пока наушники нормально не надела. Может ещё кто посмотрит, что увидит...
нажаль демо довше не записав, далі було декілька цікавих моментів після зупинки. Я таке вже бачив, там стріляв під ноги з авп, а поклав 2 одразу хедшотом. Якийсь дивний гравець
 

Сейчас тему просматривают (Всего: 0, Пользователей: 0, Гостей: 0)

Назад
Сверху Снизу