[Жалоба] Жалобы на нарушителей Counter-Strike: Source

рома ,действительно правду говорит человек, я тоже играл на басике и он бот ,а вот на дм каждая пулька голова, причем с любого расстояние не важно что это ,ак или дигл или муха ,галил все в голову, совпадение неееее
Дякую, просто я дивлюсь, що мені більше всіх потрібно. та ну нафік, була б віпка, то ще можна смикатись з виловом коли включають, а сидічти чекати поки станеш спектром, потім сидіти ловити коли врубають та вирубають- нашо мені воно потрібно? Добре, що ти тоді був "поряд" та на власні очі це бачив і це не перший випадок таких розумних чітаків, набридла їхня поведінка вже ( Заходиш пограти, а замість цього сидиш та виловлюєш на демку (((
 
Главное требование к демке, это наличие читов, а не размер. Сам же пишешь демку, видишь что на ней палева нету, смысл её сюда выкладывать?
там у самому кінці демки він знов врубив чіти і з пів хвилини на демо він вже з ними. Я не адмін і не віп, виконувати обов'язки адмінів замість гри- це занадто, сидіти чекати спектру, щоб зловити коли врубають чіти- занадто, буває таке, що врубають та вирубають на 30 секунд. я незнаю навіщо але це факт і це все коїться саме в той час, коли сервак без адмінів. Я про це кажу, даю демо і всім пофігу, а потім сам сервак банить тих, про кого я казав з примітками: волхак, баніхоп, аімассіст і т.д. За дивним збігом після того, як сервак залишається без адмінів вечір-ніч. Я невинен, що я бачу ці порушення, на початковій стадії і не чекаю масових порушень. А ще чітакі користуються тим, що живих людей мало і голосів на бан невистачає ввечорі та вночі.
Фуф, проїхали, є купа адмінів та модерів, займайтесь, я незбираюсь щось доводити з піною у роті, вже Сімпл підтвердив сам факт і на демо факт є хоч і не довго.
Я лише за справедливість та комфортну гру за правилами, хоч програвати, хоч вигравати але за правилами та чесно. Мені приємно бути "вбитим" ножем Сапранича чи Анаболіка, бш чи там кобанчиком бо це є стимул для зростання та чудова нагода для тренування і різати їх у равних умовах, а не проти йолопо-чітерів. якось так.
 
Никнейм нарушителя: onli_ymer
Дата и примерное время: 1 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:624332751
Нарушение: хамить + аім+вх
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
 
Никнейм нарушителя: onli_ymer
Дата и примерное время: 1 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:624332751
Нарушение: хамить + аім+вх
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
Доречі я про це гівно разів 5 казав і казав про вмикання але чомусь то мала демка, то дивились і все ок, нарешті воно знов змінило нік та гру (на цей раз вже через стім зайшло) і я нарешті на демо зловив момент вмикання. Чому я це маю робити, а не адміни? От чому замість гри я маю стояти по 40 секунд для переходу у спектри, а потім 10 хвилин ловити курву на чітах? можна мені адмінку, щоб я їх одразу банив, а не бігав годинами виловлюючі? Саме цього я ловив на чітах і не раз але не кожен раз на демо вони попадали (
 
Никнейм нарушителя: lox iz DREAMRAR
Дата и примерное время: 1 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:1:26180080
Нарушение: у всієї команди підозра на аім та ВХ, на другий демці він його підрубив і майже 90% хедшоти
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
 
Никнейм нарушителя: lox iz DREAMRAR
Дата и примерное время: 1 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:1:26180080
Нарушение: у всієї команди підозра на аім та ВХ, на другий демці він його підрубив і майже 90% хедшоти
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
Ну не знаю, я сомневаюсь в читерстве.

 
Ну не знаю, я сомневаюсь в читерстве.


Та ми теж не на 100% впевнені, на другий демці було видно, що якось кладе сумнівно та стріляє трохи у бік, а кладе хеди.
Є чіт, майже непаливнийЮ колись стикався з ним. Симптоми такі самі, а сервак його не бачить.
 
Никнейм нарушителя: talbi
Дата и примерное время: 1 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:1506355244
Нарушение: аім, пінг 200-300 постійно, роздає через раз хеди, а грати невміє, вся команда підозрює аім. Перевірте
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
 
Последнее редактирование:
Последнее редактирование:
Никнейм нарушителя: doyouwannaseesomethingreal
Дата и примерное время: 2 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:499393087
Нарушение: aim ?? multi ?
Ссылка на Демо или скриншот: DropMeFiles – бесплатный файлообменник без регистрации
как я вижу он чист только демки есть лаги а так все норм
 
Никнейм нарушителя: talbi
Дата и примерное время: 1 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:0:1506355244
Нарушение: аім, пінг 200-300 постійно, роздає через раз хеди, а грати невміє, вся команда підозрює аім. Перевірте
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
Забанен.
 
Никнейм нарушителя: foma57
Дата и примерное время: 3 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:1:632818640
Нарушение: аім + хамло - ДАЙТЕ АДМІНКУ, ДІСТАЛИ ВОНИ ВЖЕ АБО МОЖЛИВІСТЬ ШВИДКО ДО СПЕКТРІВ ЗАЙТИ
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
 
Последнее редактирование:
Никнейм нарушителя: foma57
Дата и примерное время: 3 Янв 2022
SteamID: STEAM_0:1:632818640
Нарушение: аім + хамло - ДАЙТЕ АДМІНКУ, ДІСТАЛИ ВОНИ ВЖЕ АБО МОЖЛИВІСТЬ ШВИДКО ДО СПЕКТРІВ ЗАЙТИ
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
готов
 

Сейчас тему просматривают (Всего: 0, Пользователей: 0, Гостей: 0)

Назад
Сверху Снизу