[Жалоба] Жалобы на нарушителей Counter-Strike: Source

Никнейм нарушителя: lwqweq222
Дата и примерное время: 25 Дек 2021
SteamID: STEAM_0:0:1113041527
Нарушение: aim, замечено ВСЕМИ игроками на момент игры
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
 
Никнейм нарушителя: lwqweq222
Дата и примерное время: 25 Дек 2021
SteamID: STEAM_0:0:1113041527
Нарушение: aim, замечено ВСЕМИ игроками на момент игры
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
Наказан
 
Никнейм нарушителя: Parlament
Дата и примерное время: 25 Дек 2021
SteamID: Steam: STEAM_0:1:59131716
Нарушение: Аим.
Ссылка на Демо или скриншот: Около 2.00 ночи по Мск этот человек несчадно вырезал весь сервер используя посторонее по.Видео прилагается.
 
Последнее редактирование модератором:
Никнейм нарушителя: Parlament
Дата и примерное время: 25 Дек 2021
SteamID: Steam: STEAM_0:1:59131716
Нарушение: Аим.
Ссылка на Демо или скриншот: Около 2.00 ночи по Мск этот человек несчадно вырезал весь сервер используя посторонее по.Видео прилагается.

Готов.
 
Никнейм нарушителя: Parlament
Дата и примерное время: 25 Дек 2021
SteamID: Steam: STEAM_0:1:59131716
Нарушение: Аим.
Ссылка на Демо или скриншот: Около 2.00 ночи по Мск этот человек несчадно вырезал весь сервер используя посторонее по.Видео прилагается.

а таких нахабно-палевних вистачає і знов після 10 вечора сповзаються ( от як би вечір-ніч хтось міг модерувати, бо голосів забанити невистачає і грати не те, що в кайф, а взагалі неможливо ( Але частіше більш скромні приходять, підрубають та відрубають щоб сервак не спалив
 
Никнейм нарушителя: Chpokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Дата и примерное время: 26 Дек 2021
SteamID: STEAM_0:0:752464005
Нарушение: aim, подрубає, то норм, то кладе. на демці зловив момент в кінці
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
 
Никнейм нарушителя: Chpokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Дата и примерное время: 26 Дек 2021
SteamID: STEAM_0:0:752464005
Нарушение: aim, подрубає, то норм, то кладе. на демці зловив момент в кінці
Ссылка на Демо или скриншот: FEX.NET
мало информации для бана
 
мало информации для бана
сорі, но я заходжу пограти, а останнім часом сиджу в очікуванні сп, потім ловлю момент коли підрубають аім (більшість підрубає, а не постійно з ним грають) і потім пишу демку пару хвилин. Запитайте у Сімпла, він також бачив цього "гравця" вчора і бачив зухвалість, без аіма він нулячий, з аімом грає (((( у самому кінці вижно, як прописує щось чи проклікує, а потім починає лупити, через 2 хвилини знов вирубає.
 
сорі, но я заходжу пограти, а останнім часом сиджу в очікуванні сп, потім ловлю момент коли підрубають аім (більшість підрубає, а не постійно з ним грають) і потім пишу демку пару хвилин. Запитайте у Сімпла, він також бачив цього "гравця" вчора і бачив зухвалість, без аіма він нулячий, з аімом грає (((( у самому кінці вижно, як прописує щось чи проклікує, а потім починає лупити, через 2 хвилини знов вирубає.
Что-то мне подсказывает, что дело не в аиме..
 
Что-то мне подсказывает, что дело не в аиме..
ггг, тобто 5 гравців це побачили, а у Вас це щось з вангуванням повёязане ) ок ) від сьогодні я взагалі цими питаннями не займаюсь, хай біснуються далі на серваку, а гравці ідуть на інші серваки поки там гуляють чітакі )
 
ггг, тобто 5 гравців це побачили, а у Вас це щось з вангуванням повёязане ) ок ) від сьогодні я взагалі цими питаннями не займаюсь, хай біснуються далі на серваку, а гравці ідуть на інші серваки поки там гуляють чітакі )
5 человек видели...а хоть один ,демо записал? Пустые слова ..
 
5 человек видели...а хоть один ,демо записал? Пустые слова ..
читайте вище. я писав демо але виявилось короткуватим, незовсім зрозуміло було ) то пиши довше, то довгі не дивляться, то ще щось.... я манав витрачати свої 10-15 хв. часу замість гри, та щей чекати поки у спектри перекине, щоб ловити момент коли вмикається чіт ) у нас є адміни, хай займаються, пишуть довше чи коротше, як їм цікавіше і зручніше дивитись. навіть на демо було зловлено в самому кінці момент коли знов полились хедшоти масові але підстав маловато ))))
 
читайте вище. я писав демо але виявилось короткуватим, незовсім зрозуміло було ) то пиши довше, то довгі не дивляться, то ще щось.... я манав витрачати свої 10-15 хв. часу замість гри, та щей чекати поки у спектри перекине, щоб ловити момент коли вмикається чіт ) у нас є адміни, хай займаються, пишуть довше чи коротше, як їм цікавіше і зручніше дивитись. навіть на демо було зловлено в самому кінці момент коли знов полились хедшоти масові але підстав маловато ))))
Маловато..
 
рома ,действительно правду говорит человек, я тоже играл на басике и он бот ,а вот на дм каждая пулька голова, причем с любого расстояние не важно что это ,ак или дигл или муха ,галил все в голову, совпадение неееее
 

Сейчас тему просматривают (Всего: 0, Пользователей: 0, Гостей: 0)

Назад
Сверху Снизу