Турниры по новому!

Вы раз в году будете отвечать на сообщения?))
 
Greetings to all! My question is when the tournament is gonna take place?
 
LuCiFeR, this is an old topic , and the championships were not held for a long time.
 
А я бы поучаствовал в турнирчике только если в кс го))
 
Может проведём турнирчик? Команды найду, как раз и реклама для Портала будет)
 
Так, було б непогано якісь турніри або хоч командні бої організовувати (не обов'язково призові). По 5 - 6 гравців на команду, думаю, не проблема знайти...
Можна класику 5×5, 2×2, на аім/авп-картах 1×1, 2×2, 5×5, на ножах, із gg-режимом щось можна придумати.)) Що потрібно для цього?
 
Нужен организатор наверно.
 
Що від організатора перш за все вимагається? Збір гравців/команд, сервери, якісь ресурси, встановлення формату...?
 
Що від організатора перш за все вимагається? Збір гравців/команд, сервери, якісь ресурси, встановлення формату...?

Серверы я то предоставлю, правда формат кланваров уже закрыт, но что то можно придумать.
 
Чесно, особливо ніякі ідеї не приходять... Може хоча б усіх охочих на GG зібрати і якийсь бій провести на 2-3 картах?)) Але хочеться м'яса 20×20. А з 10 найкращих зібрати 2 команди і в класичному режимі зіграти 30 раундів (по 15 за сторону). І команді переможців + найрезультативнішому гравцю якісь медальки на форумі видати :).
Взагалі була ідея турніру з 5 етапів: GG, awp, dm, класика de/cs, а 2м найкращим за результатам усіх етапів організувати бій 1×1на aim-карті чи на ножах за звання найсильнішого гравця порталу 2017 року. І так проводити 1-2 рази на рік. Але проблема, думаю, буде зібрати гравців, які б мали час усі 4 етапи (а 2м переможцям ще 1) пройти. Та й учасників потрібно багатенько... Що скажете з цього приводу, які у кого пропозиції є?)
 
Да обычный турнир сделать 5х5 clan war mod и все . Главное народ чем то заинтересовать )
 
Хлопці проти дівчат можна спробувати у режимі дм
або 5×5 класику))

Добавлено через 47 секунд
Але треба якесь оголошення робити на форумі і серверах.
 

Сейчас тему просматривают (Всего: 1, Пользователей: 0, Гостей: 1)

Назад
Сверху Снизу